Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Mały Podleś - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

829 000 zł82 m² 10 109,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Z przyjemnością przedstawiamy przytulny, biały domek z dużym ogrodem i własnym sadem. Nieruchomość położona w pobliżu jezior, w przyjemnej okolicy, 5 km od Kościerzyny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Chabrowa

Frank(Mały Podleś + 25 km)

625 000 zł176,43 m² 3 542,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny Dom w Malinówkach | stan surowy zamknięty | Frank, gm. Kaliska Możliwość zamiany / rozliczenia - opcja dodatkowa: właściciel rozważy przyjęcie w rozliczeniu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

5 450 000 zł21 990 m² 247,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka Z linią brzegową jeziora pod hotel, dom starców , ośrodek rehabilitacyjny Nieruchomość położona jest w miejscowości Grabowo Kościerskie w gminie Nowa Karczma, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 030 m² 121,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży bardzo ładnie położoną działkę w gminie Dziemiany w miejscowości Kalisz. Działka o powierzchni 1030 m usytuowana w malowniczej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 050 m² 108,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokój, zieleń i komfort w zasięgu ręki! Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka wygodę, a Twój dom może powstać już teraz! Powierzchnia: 1050m Gotowa pod budowę - decyzja wz.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł2 899 m² 53,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2899 m2, położona w Trzepowie 3 km od Przywidza. Wydana decyzja o warunkach zabudowy, pow. zabudowy 11% Niedaleko znajduje się Jezioro Łąkie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł14 730 m² 33,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka inwestycyjna o powierzchni ponad 14 730 m2 zaledwie 25 metrów od jeziora Cheb! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Niedamowo

Niedamowo(Mały Podleś + 5 km)

788 000 zł121,30 m² 6 496,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Budynek Dom jednorodzinny o powierzchni 121,30 m , wybudowany w 2003 roku, w bardzo dobrym stanie technicznym - gotowy do zamieszkania, po modernizacji. Zastosowano nowoczesne, ekonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł932 m² 633,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Unikatowa działka rekreacyjna nad jeziorem mausz Grabowo | 932 m2 | Otulina Parku Krajobrazowego | Bezpośrednie sąsiedztwo jeziora | mpzp | Pełne media Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 057 m² 160,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka budowlana położona wśród drzew, tworzących.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Jagodowa

Szymbark(Mały Podleś + 16 km)

149 000 zł26,90 m² 5 539,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:27 m²

Na sprzedaż 4-letni wyposażony, gotowy do użytkowania mobilny domek rekreacyjny. Domek do postawienia w dowolnej lokalizacji na własnej działce. Domek dzisiaj jest przechowywany w Szymbarku -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mały Podleś

Mały Podleś,pomorskie

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam Sprzedam przepiękną działkę na kaszubach w samym sercu jezior i lasów o pow 3000m2. Bezpośrednie sąsiedztwo rzadko uczęszczanej drogi asfaltowej oddalonej od drogi wojewódzkiej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij