Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Mały Podleś - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

829 000 zł82 m² 10 109,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Z przyjemnością przedstawiamy przytulny, biały domek z dużym ogrodem i własnym sadem. Nieruchomość położona w pobliżu jezior, w przyjemnej okolicy, 5 km od Kościerzyny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Dziemiany(Mały Podleś + 18 km)

529 000 zł241 m² 2 195,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:548 m²

<!-startfragment-> Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Dziemiany, w województwie pomorskim, na terenie powiatu kościerskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Świętojańska

Sulęczyno(Mały Podleś + 24 km)

1 850 000 zł522 m² 3 544 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 796 m²

Dom w sercu Kaszub - mieszkaj, wypoczywaj i zarabiaj Sulęczyno! Ten wyjątkowy dom w Sulęczynie łączy komfort codziennego mieszkania, możliwość wypoczynku oraz potencjał dochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Tysiąclecia

Liniewo(Mały Podleś + 13 km)

679 000 zł215 m² 3 158,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjny dom w centrum Liniewa poleca się do sprzedaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Juszki

Juszki(Mały Podleś + 5 km)

1 390 000 zł174 m² 7 988,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bardzo atrakcyjny dom z pięknym widokiem i linią brzegową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Osiedlowa

Somonino(Mały Podleś + 25 km)

649 000 zł95,41 m² 6 802,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 95,41 m2, położony na działce 592 m2 w miejscowości Somonino przy ulicy Osiedlowej, naprzeciwko szkoły. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Niedamowo

Niedamowo(Mały Podleś + 5 km)

778 000 zł121,30 m² 6 413,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Opis Na sprzedaż: urokliwy dom położony nad jeziorem Idealne miejsce na Twój nowy dom cisza, przyroda i komfort życia! Agencja Nieruchomości Wroniak z Kościerzyny zaprasza do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Wąglikowice

Wąglikowice(Mały Podleś + 9 km)

2 060 000 zł153,94 m² 13 381,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Natura Kaszub - domy we Wdzydzkim Parku Krajobrazowym to nowoczesne domy w kameralnej, willowej zabudowie, zlokalizowane w zacisznej części Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego oraz Obszaru Natura.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Jagodowa

Szymbark(Mały Podleś + 16 km)

149 000 zł26,90 m² 5 539,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:27 m²

Na sprzedaż 4-letni wyposażony, gotowy do użytkowania mobilny domek rekreacyjny. Domek do postawienia w dowolnej lokalizacji na własnej działce. Domek dzisiaj jest przechowywany w Szymbarku -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Krzeszna

Krzeszna(Mały Podleś + 18 km)

1 349 000 zł244,20 m² 5 524,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²